HİZMETLERİMİZ

Pursaklar Boya Badana İşleri Ustası

Pursaklar Boya Badana İşleri Ustası

Pursaklar Boya Badana İşleri Ustası

Bir mekanı gösteren en temel şey duvarlardaki boyalardır. Ofis veya ev duvarlarının boyama işlemlerinin, işini çok iyi bilen ustalar tarafından yapılması önemlidir. Pursaklar boya badana işleri ustası olarak, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle, konut tipi ayırmadan yaşam alanınıza renk katmaktayız.

En Doğru Boya Seçimini Yapıyoruz

Eşyalı ya da eşyasız her türlü ofis, ev, dükkan, resmi kurum gibi alanlarda hizmet veren firmamız, piyasada bulunan en kaliteli boyaları tercih etmekte. Kullanmış olduğumuz ürünlerin özellikleri şöyle;

  • Tüm boyalarımız ekonomiktir ve maddi anlamda külfetsizdir.
  • Seçilmiş olan boyanın duvar ya da tavanda uygulanması kolaydır.
  • Ürünlerde su kaldırma gücü yüksektir.
  • İşlem sırasında boyacının örtücü olması, uzun yıllar boyunca yeni bir uygulama gerektirmez.

Her Türlü Boyayı Uygulamaktayız

Pursaklar boya badana işleri ustası, piyasadaki tüm boya çeşitlerini kullanabilme yeteneğine sahiptir. Firmamız, yetenekli olarak tanımlanan ve nano teknolojik olarak bilinen boyaları uygulayabilmekte. Dilerseniz mekana göre yağlı boya seçiminde de bulunabilirsiniz. Su bazlı silikon ve plastik boyalar ise diğer opsiyonlardır.

Bu ürünlerin tümü farklı özelliklere sahiptir. Mekana göre doğru bir tercih yaparak, en kaliteli sonucu alıyoruz. Piyasadaki en iyi materyalleri kullanmaktayız. Bunların arasında boya rulosu, kestirme fırçası, spatula, koruma bandı, özel naylondan üretilen örtü, merdiven ve kova yer almakta.

Eşyalarına Hiçbir Zarar Gelmez

Pursaklar boya badana ustası, işini sağlam bir şekilde yapar. Sahip olduğunuz ve oda içinde kalan eşyalar ilk etapta toplanır. Hemen ardından örtü naylonu ile örtülür. Böylelikle olası bir boyama sıçramasında sorunun önüne geçilmiş olunur. Boyaya geçmeden önce gerçekleştirmiş olduğumuz bir diğer işlem ise süpürgelik kenarları, kapı ve pencerelerin bantlanmasıdır.

Boyanacak alanın üzerinde yer alan her türlü kabarma, delik, iz tamir edildikten sonra uygulamaya geçilir. Firmamız sadece duvarlar üzerinde çalışma yapmaz. Aynı zamanda her türlü tavan ve benzeri yerlerin boyanması da gerçekleştirdiğimiz işlerin arasındadır. Müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran firmamıza ulaşabilir ve hem boyama hem de badana hizmeti alabilirsiniz.