HİZMETLERİMİZ

Yenimahalle Boya Badana İşleri Ustası

Yenimahalle Boya Badana İşleri Ustası

Yenimahalle Boya Badana İşleri Ustası

Ev ya da işyerlerinin başarılı bir şekilde boyanması, ustalık isteyen bir iştir. Yıllardan beri profesyonel olarak sektörün içinde bulunan firmamız, her türlü mekanın gerek boya gerekse badana işlerini kısa sürede tamamlar. İşinin ehli personelimiz, sahip olduğunuz konuta zarar vermeden gerekli tüm önlemleri alır. Yenimahalle boya badana işleri ustası, uygun bir fiyat üzerinden hizmet vermekte.

Boya Öncesi Önlem Alıyoruz

Boya ve badana işlemlerine geçmeden önce şu önlemleri almaktayız;

  • İlgili alanda eşyalar varsa bunların üstü, boya geçirmeyen özel bir poşetle kapatılır ve tüm materyaller bir alana toplanır.
  • Evlerin tabanında yer alan parkelerin süpürgelik kısmı ise maskeleme bandıyla özel bir biçimde bantlanır.
  • Sağlıklı bir boya uygulaması için duvarlarda bulunan olası çivi delikleri, kabarmalar tamir edilir. Böylelikle hem boya tutar hem de işlem sonrasında çirkin görüntünün önüne geçilmiş olunur.

Farklı Türde Boyaları Uyguluyoruz

Yenimahalle boya badana işleri ustası olarak, hem renk hem de tür anlamında farklı ürünleri kullanmaktayız. Plastik boya bunların başında gelir. Uygulanması basit ve hızlıdır. Koyuluğu ayarlamak için suyla gerekli seyreltme işlemleri yapılır. Su bazlı olan silikon boya ise hem kokusuz olması hem de alerji yapmamasıyla öne çıkar. İnsan sağlığı üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur.

Yağlı boyalar genellikle üç farklı türe sahiptir. Bunlar parlak, mat ve yarı mat şeklindedir. Neft ya da tiner ile inceltilir. Çok büyük bir profesyonellik gerektirir. Kadromuz bu konuda uzman olduğundan, sorunsuz bir şekilde duvarlarınıza uygulanır. Nano teknolojik olanlar ise ışık altında yenilenme ve kendi kendisini temizleme özelliğine sahiptir.

Kullandığımız Boyaların Özellikleri

Yenimahalle boya badana ustası olarak tercih ettiğimiz ürünler örtücüdür. Beyazlık oranı tatmin edicidir. Su kaldırma gücüne sahiptir. Hem kolay uygulanabilir hem de ekonomik anlamda sorunsuzdur. Renk çeşitliliği ise her türlü beğeniye hitap eder. Özel ve duvar üzerinde hızlı bir şekilde hareket etme özelliğine sahip fırçalarımız sayesinde, işlemler kısa süre içinde tamamlanır. Maddi anlamda bütçenizi sarsmayan fiyatlarımız, sizin için büyük bir avantaj olacaktır.